
Manchester United wil nog altijd uitpakken met de komst van Jarrad Branthwaite. Volgens ‘The Daily Mail’ zouden ze een verhoogd bod hebben neergelegd bij zijn werkgever Everton.
Het bod bedraagt naar verluidt ruim 53 miljoen euro, met ongeveer zes miljoen euro aan bonussen. Eerder zouden The Red Devils een bod hebben gedaan van 41 miljoen euro. Everton verlangt echter meer voor de verdediger, die eerder voor PSV uitkwam. The Toffees denken aan een bedrag van 83 miljoen euro.
Olympique Marseille zou volgens dezelfde bron inmiddels 31 miljoen euro hebben geboden voor Mason Greenwood. United wil de jongeling graag van de hand doen om ruimte te maken voor de komst van Branthwaite.
Een transfer van Branthwaite zou mogelijk gevolgen kunnen hebben voor De Ligt. Ook de Nederlander is immers in beeld om de defensie op Old Trafford te versterken. United zou persoonlijk al een akkoord naderen met De Ligt, die momenteel met Oranje op het EK actief is.
🚨🔴 Manchester United have sent new bid to Everton for Jarred Branthwaite tonight: £45m fixed fee plus £5m add-ons.
The proposal is formal and official, as @ChrisWheelerDM has reported.
↪️ Everton insist on £65/70m price for Branthwaite, no deal again at this stage. pic.twitter.com/hSi4kkt7RL
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) July 8, 2024
<