
PSV zou bereid zijn om deze zomer afscheid te nemen van Joey Veerman. De Eindhovenaren hopen een flinke zak geld voor hem te kunnen incasseren. Naast de middenvelder geld dit ook voor Johan Bakayoko.
Voetbal International schrijft in een analyse: “Hoewel PSV er financieel goed voor staat en Jaap van Baar (financieel directeur) door de vernieuwde Champions League opzet straks in elk geval minimaal weer veertig miljoen euro op de rekening kan bijschrijven, wil de club uit Eindhoven toch graag één grote verkoop doen.” Het medium noemt het ‘aannemelijk’ dat Bakayoko daarvoor de belangrijkste gegadigde is.
Veerman en Jerdy Schouten zijn de alternatieve opties. PSV wil laatstgenoemde echter behouden. “Schouten lijkt in de Eindhovense selectie de laatste die PSV kwijt wil, de controleur is simpelweg té belangrijk in de aanvallende speelstijl van Peter Bosz”, zo weet VI. “Dus mochten clubs uit Europese topcompetities komen dan zal PSV de absolute hoofdprijs vragen voor Schouten. Denk dan aan een bedrag van tussen de veertig en de vijftig miljoen euro.”
Daar voegt het weekblad aan toe: “Aannemelijker is het dat PSV Joey Veerman zal laten gaan bij een goed bod van een club uit een Europese topcompetitie. Voor de Volendammer is er belangstelling uit de vijf grote competities, maar op dit moment pakte nog geen enkele club door al kan dat snel veranderen als het EK is afgelopen.”
<