
PSV is momenteel niet bereid om Jerdy Schouten te laten vertrekken. Borussia Dortmund zou een bod op hem hebben gedaan, maar daar waren de Eindhovenaren daar niet van onder de indruk.
Eerder op de avond onthulde Sky Sport Deutschland al dat Borussia Dortmund vooralsnog is afgehaakt. Volgens het Eindhovens Dagblad wilde de Bundesliga-club hem inlijven voor twintig tot dertig miljoen euro, maar vond daarbij geen gehoor. “PSV vindt dat veel te weinig en heeft een totaal ander bedrag in het hoofd bij een eventuele verkoop”, meldt de krant.
PSV wil in principe niet meewerken aan een transfer van Schouten. Mocht de Oranje-international dan toch vertrekken, dan zou daar ‘meer dan het dubbele bedrag’ tegenover moeten staan ten opzichte van het Duitse aanbod. Een zomers afscheid van de sterkhouder lijkt deze zomer dan ook weinig realistisch. Normaliter sluit hij donderdag weer aan in Eindhoven.
Het transferrecord van PSV (circa vijftig miljoen euro) lijkt verbroken te moeten worden om PSV te overtuigen. De clubleiding zou hem ‘in principe zelfs voor meer’ willen verkopen in het geval van een transferwens. Vooralsnog heeft de middenvelder die wens niet hardop uitgesproken.
<