Ajax wil zich deze zomer graag gaan versterken met oude bekende Christian Eriksen maar de kans daarop lijkt klein te zijn. Volgens het Belgische medium ‘Het Nieuwsblad’ is een overstap naar Anderlecht zelfs nog waarschijnlijker.
De Deense middenvelder ligt door zijn verleden goed in de markt. Meerdere clubs proberen hem momenteel over te halen om over te komen, maar naar verluidt maakt Anderlecht een goede kans. Het medium zet op de website drie redenen op een rij waarom hij naar de Belgische competitie zou komen.
Allereerst beschikt Anderlecht in de huidige selectie over meerdere Denen, waardoor Eriksen zich naar verwachting snel thuis voelt. Mads Kikkenborg, Anders Dreyer en Kasper Dolberg staan allemaal bij de club onder contract en zullen het interessant vinden om hun landgenoot te verwelkomen.
Ook de hoofdtrainer van Anderlecht, Brian Riemer, kan een belangrijke rol spelen in de overstap. Hij stond namelijk ooit bij Brentford onder contract als assistent, toen Eriksen ook onderdeel was van de selectie. Het is publiekelijk bekend dat ze toen een goede band met elkaar hadden.
Tot slot wordt de vriendschap tussen Eriksen en Jan Vertonghen aangehaald. Beide mannen speelden in het verleden jarenlang met elkaar samen bij Ajax en Tottenham Hotspur. Ze hielden daar een goede vriendschap aan over. Een stap naar Anderlecht zou een hereniging betekenen.
<