
Voormalig toptrainer Louis van Gaal heeft in het programma ‘Humberto รก Paris’ een update gegeven over zijn gezondheid. Hij lijdt aan een agressieve vorm van prostaatkanker.
โHet gaat eigenlijk wel goed. Het is nu zo dat ik het goed kan managen en dat ik weer natuurlijk kan plassen. Maar de liefde bedrijven kan ik niet meer, dus dat is wel een probleem. Als je prostaatkanker krijgt, is dat een probleemโ, legt Van Gaal uit.
De 72-jarige oefenmeester is bijzonder open over zijn ziekte. โDat doe ik om de mensen die er ook aan lijden een beetje te steunen, dat ze verder kunnen. Dat het ook mensen als mij kan treffen, dat is eigenlijk de reden. Ik ben altijd open: ik zeg wat ik voel en denk.โ
De toptrainer zegt dat hij niet echt bang is geweest om te overlijden aan de ziekte. โNou ja, aan prostaatkanker ga je niet zo snel dood. Er zijn natuurlijk wel mensen die er dood aan gaan, maar de meeste mensen gaan dood aan een andere ziekte. Ik ben niet echt bang geweest, maar ik heb wel mijn leven niet zo plezierig meer gevonden.โ
<