
Het Italiaanse Bologna zou een poging hebben gewaagd om Josip Sutalo over te nemen van Ajax. Maar volgens het Algemeen Dagblad ziet de mandekker hier helemaal niets in.
Doordat het transfergeweld in het algemeen nog niet echt is losgebarsten, is het geld nog vooral in handen van de rijkste clubs. Eén van de clubs die wel al een flinke som geld ontving, is Bologna, dat Joshua Zirkzee verkocht aan Manchester United. Met dat geld zou de Champions League-deelnemer graag een nieuwe centrale verdediger halen, waarvoor Sutalo als optie geldt. Toch staat de Ajacied ‘niet te springen’ om een stap naar het noorden van Italië, maar zet hij liever met de Amsterdammers de weg terug naar boven in.
Dit is volgens de krant een probleem dat technisch directeur Alex Kroes bij meerdere spelers ervaart. Vorige zomer werden er liefst twaalf spelers gehaald, waarvan een groot deel de belofte nog niet waar wist te maken. Hoewel de Amsterdammers open staan voor een vertrek van een aantal van die spelers, lijken zij er niet in geïnteresseerd om het avontuur bij Ajax na een jaar voor de eerste club die langskomt te staken. Voor de jongens die zijn teruggezet naar Jong Ajax, zoals Benjamin Tahirovic, Silvano Vos, Owen Wijndal en Sosa zal een vertrek makkelijker te accepteren zijn.
<