
Het Turkse Fenerbahce zou overwegen om Antony op huurbasis over te nemen van Manchester United. Trainer José Mourinho zou een gokje met hem willen wagen.
Volgens Turkse bronnen, waaronder Foto Mac, zoekt Mourinho een rechtsbuiten. Alhoewel de Portugees Cengiz Ünderf, Irfan Can Kahveci, Oguz Aydin en Emre Mor in de ploeg heeft voor deze positie, is Dusan Tadic momenteel de speler die de rechterflank uitprobeert. Volgens Mourinho is geen van de spelers sterk genoeg om de positie in te vullen.
In Turkije wordt zelfs gesteld dat de huurtransfer woensdagavond al kan worden afgerond en daarmee zou United in ieder geval op salarisgebied tijdelijk zijn verlost van de Braziliaan. Antony maakte in 2022 de overstap van Ajax voor 99 miljoen euro, maar de flankspeler kon maar weinig overtuigen op Old Trafford en zit voornamelijk op de bank.
<