Rafael van der Vaart is van mening dat Devyne Rensch nog een aantal belangrijke stappen heeft te zetten in zijn voetballoopbaan. Zo vindt de analist dat hij meer een vent moet worden.
“Ik moet eerlijk zeggen dat hij een goed en sterk seizoen speelt. Hij moet alleen van de ‘jochie-status’ af”, stelt Van der Vaart in de studio van Ziggo Sport. “Hij is nog jong, maar hij moet een beetje een vent worden. Dat moet ook een beetje in je zitten, maar hij is een verdediger en hij moet een bikkel worden. Als hij tien procent van Khalid kan overnemen, zou dat al veel doen”, verwijst de voormalig topvoetballer naar collega-analist Khalid Boulahrouz, die ook wel bekend stond als De Kannibaal.
“Dat meen ik wel serieus. Hij is aan een goed seizoen bezig en straalt meer vertrouwen uit. In zijn interviews mag hij wel wat meer… Ik vond hem schattig. Ik wil hem een knuffeltje geven. Dat is als verdediger niet goed”, concludeert Van der Vaart.
<