Analist Kenneth Perez heeft zich uitgelaten over Ayase Ueda. In het programma ‘Dit was het Weekend’ heeft hij zijn licht laten schijnen over de statistieken van de Japanner.
“Willen jullie iets grappigs horen over Ueda? Gewoon, iets verrassends? Er is is heel veel kritiek op hem, ‘dat wordt hem niet’, maar ik zag een statistiek: in zijn acht basisoptredens heeft hij vijf keer gescoord en twee assists gegeven. Dat zijn toch goede cijfers?”.
Perez is dan ook niet negatief over Ueda en zijn statistieken. “Omdat veel mensen toch vinden dat hij niet genoeg heeft laten zien. Ik heb vaker gezegd dat hij wel iets heeft wat mij bekoort. Hij maakte inderdaad niet zo’n entree bij Feyenoord als Gimenez deed, maar hij heeft toch vijf goals in acht basisoptredens.”
<