
Sportjournalist Valentijn Driessen is nog altijd weinig onder de indruk van Ajax-mandekker Josip Sutalo. Hij vindt de Kroatische verdediger nog steeds een zwakke schakel bij de Amsterdammers.
Driessen geeft toe dat Ajax progressie maakt onder trainer Francesco Farioli. “De enige blindganger is eigenlijk Sutalo”, zegt Driessen bij de podcast Kick-off. “Het blijft mij verwonderen dat hij dit niveau nauwelijks aankan.”
Presentator Pim Sedee vindt dat Sutalo aan het begin van het seizoen een ‘goede fase’ had bij Ajax. “Een goede fase… Hou nou op, Pim. Dat was allemaal tegen zwakke ploegen”, reageert Driessen. Ajax-watcher Mike Verweij haakt in op de woorden van Driessen: “Ik ben het op zich wel met je eens. Hij heeft een betere periode gehad dan hij ooit heeft gehad. Alleen werd dat toen ook wel gelijk heel erg overdreven. Het blijft een zorgenkindje.”
<