Na de wedstrijd tussen FC Twente en Fenerbahce heeft trainer Joseph Oosting een onderonsje gehad met zijn collega Jose Mourinho. De Portugese oefenmeester gaf hem de nodige complimenten en pepte hem op voor het treffen met Feyenoord.
Dit liet hij weten in het programma ‘Bij Andy in de auto’ van Andy van der Meyde. “Ja, ja. Ik vind het een mooie man”, begint Oosting in gesprek met Van der Meijde over zijn gesprekje met Mourinho, die hij op 3 oktober bijna versloeg in de Europa League (1-1). “Hij heeft wat bereikt, hè. In tactiek, maar ook in zijn voorkomen. Ik vind het een gentleman.”
“Hij vond dat we het goed hadden gedaan, gaf ons een compliment en zei: zondag Feyenoord, erop hè. Dat vond ik wel mooi”, vervolgt Oosting, die met Twente uiteindelijk met 2-0 zou verliezen in De Kuip.
<