
Frenkie de Jong schrok gisteren van de medische situatie op de bank van Hongarije. In zijn gedachten ging hij even terug naar Abdelhak Nouri en Christian Eriksen.
Tegenover de NOS blikte de middenvelder van Barcelona terug op het moment dat Hongaarse assistent Adam Szalai onwel werd. “Het moment met Nouri schiet op zo’n moment wel even door je hoofd, ja. Het is ook altijd wel gek als een wedstrijd na zo’n moment weer begint. Vandaag zeker, omdat we begonnen met een penalty.”
“Het was wel heftig”, vervolgde de geschrokken De Jong. “Ik stond er niet heel dichtbij, maar ik zag dat er iemand op de grond lag en ik zag zijn benen een beetje trillen. Dat was wel eng en heel erg schrikken. Ik wist niet precies wat er aan de hand was, maar op een gegeven moment hoorden we dat hij stabiel was. Dat was wel een opluchting.”
<