
Memphis Depay maakte gisteren zijn vierde competitietreffer voor het Braziliaanse Corinthians. Sinds zijn komst presteert de club uitstekend, en hebben ze inmiddels de degradatiezone weten te ontvluchten.
De voormalig speler van onder meer PSV, Manchester United en Atlético Madrid is dan ook iedere cent waard. Ook al zijn het behoorlijk wat centen die hij gekost heeft.
Hij verdient naar verluidt namelijk zo’n 6 miljoen euro per jaar. Hij tekende voor twee seizoenen in Brazilië en gaat dus zeker 12 miljoen euro opstrijken aldaar. De 98-voudig international kon ook naar AS Roma, FC Porto, OGC Nice en Flamengo afgelopen zomer. De kans is aanwezig dat al die Braziliaanse Reais hem daartoe gezet hebben.
<