
Igor Paixão heeft zijn krabbel gezet onder een nieuw contract bij Feyenoord. De Braziliaanse vleugelaanvaller ligt nu tot medio 2029 vast bij de Rotterdammers.
Het was al langere tijd bekend dat Feyenoord en Paixão een principeakkoord hadden bereikt over een nieuw contract. De aanvaller werd in de zomer van 2022 voor 4,5 miljoen euro overgenomen van het Braziliaanse Coritiba en tekende destijds tot medio 2027, maar dat contract is nu opengebroken. In Rotterdam wist Paixão al de Johan Cruijff Schaal, de KNVB Beker en het landskampioenschap te winnen.
“De overstap naar Feyenoord heeft mij tot nu toe al heel veel goeds gebracht”, vertelde Paixão eerder. “Ik voel dan ook nog elke dag de trots dat ik voor deze mooie club mag spelen en leef hier mijn droom. Samen met mijn familie hebben de mensen mij hier geholpen bij het aanpassen na mijn overgang vanuit Brazilië. Daar ben ik dankbaar voor. Ik zal dan ook hard blijven werken om bij te kunnen dragen aan meer successen in de komende jaren.”
Sign here, please… 👇 https://t.co/lZg5yPPwwr pic.twitter.com/2OXiS4VGmx
— Feyenoord Rotterdam (@Feyenoord) November 22, 2024
<