
Sportjournalist Valentijn Driessen heeft de technisch directeur van Ajax een tip gegeven. Hij zou namelijk adviseren om toe te slaan voor doelman Marco Bizot. Hij maakt momenteel furore in het shirt van het Franse Stade Brest.
“Bij Ajax staat een keeper van 41 onder de lat. Dan kan ik mij voorstellen dat je oog eventueel op Bizot valt”, stelt Driessen. “Hij heeft vorig jaar een geweldig jaar gedraaid. Dit jaar gaat het iets minder, maar tegen PSV stond hij er wel. Het is wel een keeper die je in de gaten kan houden.”
Mike Verweij kan zich wel vinden in de woorden van zijn collega. “Iemand schreef dat Bizot tegen PSV de wedstrijd van zijn leven keepte. Er zijn een aantal mensen die de Franse competitie beter volgen dan dat ik doe. Ik meen dat het Jurriaan van Wessem was die zei van: ‘Dit is helemaal niet de wedstrijd van zijn leven. Hij staat elke week hartstikke goed te keepen'”, zegt de journalist. “Als hij hetzelfde niveau haalt als tegen PSV, zou ik hem als Ajax onmiddellijk halen.”
<