
Komend weekend staat de kraker tussen PSV en Feyenoord op het programma in de Nederlandse Eredivisie. Mocht Feyenoord deze wedstrijd winnen dan komen de Rotterdammers op vier verliespunten van de Eindhovenaren.
Feyenoord wist zaterdag met 5-2 te winnen van Heracles, terwijl PSV met 1-0 verloor op bezoek bij SC Heerenveen. Anis Hadj Moussa maakte volgens het Algemeen Dagblad als invaller weer indruk bij Feyenoord. “Ook tegen Heracles liet hij zijn klasse weer zien. In alles zie je dat hij overloopt van het zelfvertrouwen. Het was geen toeval dat juist hij met een gevoelige voorzet Giménez in staat stelde zijn hattrick te voltooien. Zijn aannames en acties geven de Rotterdammers de flair die nodig is om PSV pijn te doen. Veel zal zondag daarom ook van hem afhangen.”
De krant wijst nog wel op de tegendoelpunten die de Rotterdammers om de oren kregen van Heracles Almelo. “Dat Feyenoord ook tegen Heracles weer heel eenvoudig twee tegengoals tegen krijgt, is voor trainer Brian Priske een zorg die al langer speelt. Priske zei eerder al grappend dat Feyenoord soms voor Sinterklaas speelt. Maar ook nu de beste man weer uit het land is, worden er presentjes gegeven. Tegen PSV is dat in een topwedstrijd uiteraard onbestaanbaar. Maar na dit weekend blijven vooral de positieve zaken hangen in Rotterdam.”
De Telegraaf wijst juist naar een andere Feyenoord-aanvaller. “Redt Santiago Gimenez volgende week de Eredivisie?” kopt de ochtendkrant. “De Feyenoord-aanhang baalde toen hij geblesseerd raakte, maar ziet nu dat er een totaal andere Gimenez is teruggekeerd. Eentje die zijn gevoel in de ‘box’ helemaal terug heeft en dat met zes doelpunten in de laatste vijf duels bewijst.”
<