
Brian Priske, de trainer van Feyenoord heeft er grote problemen mee dat zijn ploeg dit seizoen zo makkelijk kansen weggeeft. Facundo Gonzalez zorgde er gisteren persoonlijk voor dat MVV weer terug in de wedstrijd kwam.
“Facundo González weet dat zelf ook. Dat had hij anders moeten oplossen”, zegt Priske in gesprek met ESPN. “Ik ben al een tijdje trainer, maar ik heb nog niet meegemaakt dat een ploeg zo makkelijk tegentreffers incasseert. De tegenstander hoeft niet veel te doen om tegen ons aan doelpunten te komen. Nee, dat mag niet zondag tegen PSV…”
“Feyenoord wordt sterker en beter, dat voel ik. Maar we moeten die vreemde momenten eruit krijgen”, zegt de trainer. “Aan de andere kant, we zitten nog in het bekertoernooi en dat is uiteindelijk het belangrijkste. Maar als trainer wil je soms wat meer zien, iets meer kwaliteit in het nemen van beslissingen.”
<