
Ajax wist vanmiddag met 0-2 te zegevieren op bezoek bij Sparta. De Amsterdammers speelde een erbarmelijke eerste helft en dat was ook analist Karim el Ahmadi opgevallen.
“Het is vooral een heel slordige wedstrijd”, oordeelt Van Polen bij ESPN. “Als er een keer wat te halen valt voor Sparta, is het vandaag tegen Ajax. Maar ook bij Sparta is het slordig, ze zijn de bal snel kwijt.”
Slechtste wedstrijd
Verslaggever Pascal Kamperman stelt dat het trio zich op de tribune zat te verbijten tijdens de eerste helft. “Dit was de beste aanval van Ajax…”, zucht El Ahmadi, doelend op de kans voor Gaaei. “Verder is het misschien wel de slechtste wedstrijd die ik heb bijgewoond.”
Keuzes van de trainer
De keuzes van Farioli, die met veel wijzigingen in een andere spelopvatting aantreedt, leidt tot kritiek. “Het levert niets op”, aldus Van Polen. “Ajax is zoekende daarin, ook in balbezit. Jongens komen op posities waarin ze niet willen komen.”
<