
Jaïro Riedewald speelt sinds deze zomer in het shirt van het Belgische Royal Antwerp. Een groot succes is het vooralsnog niet te noemen, want de middenvelder kwam pas vijf keer in actie voor zijn nieuwe werkgever.
Afgelopen zomer had hij het liefst teruggekeerd naar de Eredivisie. Hij speelde zeven jaar lang in de Premier League bij Crystal Palace, maar koos afgelopen zomer voor de stap naar België. “Ik was klaar voor een nieuwe stap. Net omdat ik zo lang van huis ben weggeweest. Ik dacht: Misschien is het fijn om terug te gaan naar waar je het het beste kent qua cultuur en voetbal”, aldus de verdediger van Royal Antwerp FC bij Het Laatste Nieuws.
Riedewald wilde eigenlijk terug naar de Eredivisie
Riedewald geeft aan dat zijn eerste wens was om terug te keren naar de Eredivisie, maar hoefde niet lang te twijfelen toen The Great Old op zijn pad kwam. “In eerste instantie is dat Nederland, maar toen kwam Antwerp op mijn pad. Zij hadden de beste papieren. Ik wist dat ze successen hadden behaald de voorbije jaren. Dan weet je dat ze een bepaalde winnaarsmentaliteit aan het creëren zijn. Die keuze was uiteindelijk niet zo moeilijk.”
<