
PSV gaat proberen de aflopende contracten van zowel Walter Benitez als Olivier Boscagli te verlengen. Hier maakt de journalist Mounir Boualin melding van.
Het tweetal zou in Eindhoven een sterk verbeterde verbintenis kunnen ondertekenen. Boscagli is bezig aan zijn vijfde seizoen in Eindhovense dienst en werd afgelopen zomer nadrukkelijk in verband gebracht met een vertrek bij PSV. Brighton & Hove Albion wilde de verdediger dolgraag aan de selectie toevoegen, maar stuitte op een ‘nee’ van PSV. Begin december gaf technisch directeur Earnest Stewart van PSV nog toe dat de kans ‘niet groot’ is dat de Fransman volgend seizoen nog steeds in het Philips Stadion te bewonderen is, maar de club zou nu dus in ieder geval wel een poging wagen om hem binnenboord te houden.
PSV gaat ultieme poging wagen
BenÃtez is op zijn beurt bezig aan zijn derde seizoen bij PSV. De Argentijn, die in maart van dit jaar zijn eerste en vooralsnog enige wedstrijd voor de nationale ploeg speelde, werd afgelopen zomer nadrukkelijk begeerd door Atlético Madrid, dat in de PSV’er een stand-in voor eerste keus Jan Oblak zag. De transfersom die de Rojiblancos boden werd echter lachend van tafel geveegd, waardoor BenÃtez afgelopen zomer aan zijn laatste contractjaar begon.
<