
Jorrel Hato mag zich in de belangstelling heugen van zowel Liverpool als Real Madrid. Toch hoeven beide clubs niet te rekenen op een winterse overgang van de talentvolle verdediger.
Dit liet hij weten op de persconferentie voorafgaand aan het treffen met Galatasaray. Hij liet op het persmoment weten niet bezig te zijn met een vertrek bij Ajax. “Het speelt niet door mijn hoofd om deze winter weg te gaan. Dat is beter voor mijn ontwikkeling en ik wil graag het seizoen afmaken.”
Wel gaf Hato toe de geruchten allemaal mee te krijgen. “Ik lees het ook allemaal, maar niet alles is waar. Ik ben nu ook niet bezig met wat de zomer kan brengen. Ik weet niet waar ik dan sta, maar wel waar ik nu ben.” De linkspoot heeft bij Ajax nog een contract tot medio 2028.
Hato wil deze winter niet weg bij Ajax
Onlangs bracht Hato een bezoekje aan Liverpool, een club die in verband wordt gebracht met de verdediger. “Ik was uitgenodigd door Ryan Gravenberch. Ik heb na de wedstrijd ook alleen met hem gesproken. Of Liverpool een club is waar ik in de toekomst zou kunnen spelen? Dat weet ik niet, maar het zou kunnen.”
<