
PSV probeerde zich gisteren nog te versterken met een extra spits maar dat is niet gelukt. Ze waren bezig met Noah Ohio van FC Utrecht maar tevergeefs. Directeur Earnest Stewart geeft nu uitleg over de laatste dag van de transferperiode.
Wel lukte het hem om met Tyrell Malacia een linksback binnen te halen. “Hij is fit”, begint Stewart over linksback Malacia, die door PSV op huurbasis is overgenomen van Manchester United. “We hebben sowieso een keuring gehad, en hij is natuurlijk vanaf zijn revalidatie in November veel gaan spelen. Nu hadden we de mogelijkheid om hem hierheen te halen. We zijn heel blij dat hij hier is verschenen, en zijn kunsten kan vertonen.”
PSV heeft in de huurovereenkomst met United ook een optie tot koop bedongen. Die bedraagt volgens diverse media 10 miljoen euro, maar dat wil Stewart niet bevestigen. “Daar praten wij nooit over”, klinkt het.
Waar Malacia wel kwam, geldt dat niet voor Ohio. Hij blijft bij FC Utrecht, en wordt dus niet de stand-in voor Luuk de Jong. “Uiteindelijk zijn er twee clubs die eruit moeten komen met elkaar. Dat is niet gelukt, heel simpel. Dan blijft het daarbij.”
Geen extra spits voor PSV
Babadi leek vanwege zijn bijrol dit seizoen juist hard op weg naar de uitgang van het Philips Stadion, maar blijft toch. SC Heerenveen blijft zodoende met lege handen achter. “We hadden het van tevoren zo afgesproken”, licht Stewart toe. Een verhuur van Babadi was alleen doorgegaan als PSV opvolgers voor zowel Matteo Dams als Pepi had aangetrokken. Dat laatste is zoals bekend niet gelukt.
<