
Feyenoord besloot gisteren om Brian Priske per direct op straat te zetten. De Rotterdammers gaan nu de komende tijd gebruiken om een vervanger voor de Deense oefenmeester te vinden.
Ook betekent het dat de gesprekken met Dinamo Zagreb over een terugkeer van Luka Ivanusec afgebroken zijn. Hij zal niet teugkeren bij de landelijke grootmacht, die hem graag wilde huren, maar blijft nu bij Feyenoord. Hij hoopt onder de volgende coach een nieuwe kans te kunnen gaan krijgen, zo schrijven Kroatische media.
Eerder kwam al naar buiten dat de gesprekken gestaakt zouden zijn wegens ‘idioot gedrag’ door de Feyenoord-delegatie. Zagreb zou zich naar eigen zeggen ‘professioneel en beleefd’ hebben opgesteld, terwijl Feyenoord ‘precies het tegenovergestelde deed’. Waar precies op werd gedoeld, is niet bekend.
Ivanusec niet terug naar Dinamo Zagreb
Ivanusec werd in de zomer van 2023 na lange onderhandelingen door Feyenoord gekocht van Dinamo Zagreb. De transfersom bedroeg 7,8 miljoen euro. Ivanusec kwam ondanks de hoge verwachtingen echter nooit echt uit de verf in Rotterdam. In het huidige seizoen had hij slechts drie basisplaatsen.
<Feyenoord have sacked Brian Priske, and Luka IvanuÅ¡ec’s move to Dinamo is now 100% OFF.
Ivanušec is now expected to stay at Feyenoord, as the new coach will want to see what he can expect from him.
He hopes he’ll be able to earn more play time under the new coach. pic.twitter.com/dbZDe1XF4Z
— ðŸ‡ðŸ‡· (@TheCroatianLad) February 10, 2025