Calvin Bassey kijkt met een goed gevoel terug op zijn tijd bij Ajax. De Engelse mandekker kwam voor een vermogen over van Rangers FC, maar wist in Amsterdam nooit te overtuigen.
In gesprek met het medium Viaplay zegt hij er het volgende over: “Ja, eigenlijk wel. Ik mis het een beetje. Het was leuk. Ik mis bijvoorbeeld de jongens. We hadden een goed team, een leuk team met aardige jongens. Sommigen zie ik hier nog natuurlijk in het Verenigd Koninkrijk. Jurriën Timber, Mohammed Kudus, Edson Álvarez, dus ja, dat is goed. We appen elkaar, we hebben nog contact. Ik spreek alle jongens nog redelijk vaak, dus ja.”
Calvin Bassey kijkt met een goed gevoel terug
Timber, Kudus en Álvarez deden het een stuk beter bij Ajax, toch is Bassey optimistisch over zijn eigen prestaties in Nederland: “Ik denk dat het oké was. Het was een jaar om te leren, een jaar om mezelf te verbeteren. Ik heb veertig wedstrijden kunnen spelen, ik heb Champions League kunnen spelen. Dus ja, voor mij was het een redelijk jaar.”
<🗨️ Calvin Bassey: “Ik mis Ajax wel een beetje, heb nog vaak contact met de jongens” ❤️#PremierLeague #Fulham #Ajax pic.twitter.com/sAzb9jWc7m
— Viaplay Sport Nederland (@viaplaysportnl) February 14, 2025