
Feyenoord wist afgelopen woensdag uit te pakken door met 1-0 te winnen van AC Milan. Igor Paixao speelde misschien wel zijn beste wedstrijd ooit voor de Rotterdammers, en dat is ook de Engelse pers te weten gekomen.
Bij de BBC noemt men de bovengenoemde ouverture ‘The Paixão Show‘. “Dat was het zeker”, roept Nedum Onuoha. “Paixão kreeg de kans om zich te laten zien tegen Kyle Walker, die eerder nog de Champions League won. Het was echt indrukwekkend. Paixão was vanaf de start niet onder de indruk van Walker en zijn status.”
“Paixão bleef maar gaan over de linkerflank, waar hij ook veel steun kreeg van de linksback van Feyenoord (Gijs Smal, red.)”, aldus de oud-speler van Manchester City en Queen’s Park Rangers. “De aanvaller was vanaf de eerste minuut tot aan zijn wissel niet geïntimideerd. Je kon aan zijn aannames langs de zijlijn zien dat hij uitstekend in de wedstrijd zat. Hij dribbelde eenvoudig langs diverse tegenstanders, speelde echt een geweldige partij en was bepalend voor Feyenoord.”
Igor Paixao steelt de show
Journalist Alistair Mann onthult vervolgens: “Hij werd eerder al in verband gebracht met Arsenal en Liverpool. Zij zitten nu weer achter hem aan. Hij was ooit een verborgen parel toen hij in Brazilië speelde bij Corítiba, dat hem verkocht aan Feyenoord.”
Is er een hereniging in de maak met Arne Slot? “Hij weet veel over hem. Er is geen bod gedaan vanuit Liverpool. Maar hij moet 35 miljoen euro kosten en dat lijkt in mijn ogen een koopje!”
<