
Meerdere Engelse clubs zouden deze zomer willen uitpakken met de komst van Igor Paixao. Hier maakt BBC-verslaggever Guillem Balagué vandaag melding van. De Braziliaan maakte afgelopen week grote indruk met zijn spel tegen AC Milan.
“Veel Engelse clubs, zoals Liverpool en Arsenal, zitten nu achter hem aan”, stelt Balagué bij de BBC. “Maar ooit was hij een hidden gem. Hij komt uit Macapá, de hoofdstad van een provincie in het Amazonegebied. Het is een plek waar je bijna niet weg kunt. Hij had daar een gelukkig leven en speelde voetbal op straat.”
Balagué benadrukt dat Paixão via een bijzondere route in Europa terechtkwam. “Coritiba, wat niet een van de grootste clubs in Brazilië is, moet heel creatief zijn in de manier waarop ze talenten ontdekken. Zij hebben hem gevonden en niet veel later verkocht aan Feyenoord.”
Mooie transfer op komst voor Igor Paixao
De interesse van Liverpool is volgens Balagué geen toeval. “Arne Slot heeft hem gehaald, wat betekent dat hij hem goed kent. Vandaar ook de interesse van Liverpool in hem. Er is nog geen bod uitgebracht, maar hij zou rond de 35 miljoen euro kosten, wat mij een koopje lijkt”, besluit de BBC-verslaggever.
<