
kvinl/shutterstock
In slechts drie dagen tijd verloor PSV van Go Ahead Eagles. Gisteren werd het 3-2 voor de Deventernaren en analist Mario Been zag Olivier Boscagli en Ryan Flamingo schutteren in aanloop naar de 2-2.
Wel geeft hij allereerst de complimenten aan de thuisploeg. “Het is ontzettend knap van Go Ahead. Een wedstrijd die eigenlijk in handen was van PSV draaien ze in de tweede helft om op basis van inzet, vernuft, slimmigheid en goede goals”, begint hij bij De Eretribune.
De analist richt zijn pijlen vervolgens op het centrale duo van de Eindhovenaren. In aanloop naar de 2-2 maakten Ryan Flamingo en Olivier Boscagli allebei een verkeerde inschatting, waardoor Victor Edvardsen profiteerde. “Het zijn goede voetballers, maar het zijn hele matige verdedigers. Flamingo gaat een duel aan dat hij helemaal niet kan winnen, dus blijf gewoon staan en blijf in de zone. En die ander, die stapt voor buitenspel terwijl Ledezma er nog onderin staat”, doelt Been op Boscagli. “Ze weten van elkaar niet wat ze doen.”
Het is los zand bij PSV
Vervolgens schoot Oliver Antman de winnende binnen, hoewel er zeven PSV’ers in het eigen strafschopgebied stonden. “Degene die mee moet lopen, Malacia, stopt. Hij kijkt naar de bal en heeft geen idee meer waar Antman is”, constateert Marciano Vink. “Het is los zand”, besluit Been. Door de nederlaag dreigt PSV verder achterop te raken in de titelstrijd. Als Ajax zondag wint van Almere City FC, dan is het gat acht punten.
<