
Igor Paixao maakte drie jaar geleden de overstap naar Feyenoord. De Braziliaan had meerdere opties maar koos heel bewust voor ‘De Stadionclub’. En dit terwijl hij elders veel meer geld kon verdienen.
Hij en zijn entourage waren aanvankelijk helemaal niet bekend met Feyenoord, toen de Rotterdammers aanklopten bij hen. Uiteindelijk wist voormalig Feyenoord-aanvaller Danilo zijn landgenoot te overtuigen. Vader José vertelt dat de vleugelflitser ook aanbiedingen op zak had uit Frankrijk, Italië, Saoedi-Arabië en de VS. “Amerika was waarschijnlijk de beste optie in financieel opzicht. Maar Igor was toen 22”, klonk het in De Volkskrant.
Gouden toekomst voor Igor Paixao
“Hij zal de komende jaren vast nog beter gaan verdienen, maar geld was zeker toen niet de belangrijkste drijfveer”, vervolgde José Paixão. “We hebben alle opties naast elkaar gelegd, gekeken bij wat voor club en in wat voor stad hij terecht zou komen. Feyenoord bleek de beste optie.”
Later in het interview wordt Igor Paixão zelf geconfronteerd met het feit dat Feyenoord dit seizoen wél presteert in de Champions League, maar niet in de Eredivisie. “We proberen het allebei goed te doen, hè. Maar soms is dat moeilijk, omdat de wedstrijden kort achter elkaar komen. We gaan elke wedstrijd in om te winnen, maar de resultaten zijn soms oneerlijk.”
<