
Ajax verloor gisteren met 1-2 van Eintracht Frankfurt. In de negentigste minuut van de wedstrijd kreeg Jordan Henderson een gele kaart en dat betekent dat hij geschorst is voor de return.
In de optiek van recordinternational Wesley Sneijder een oliedomme actie. Bij Ziggo Sport werd Henderson eerst gevraagd naar de reden achter de 2-1 nederlaag. “We hadden wat pech. Die gelijkmaker had aan het einde zeker nog wel kunnen vallen. We baalden natuurlijk van die tweede goal. Ik weet niet of het een overtreding was die daar van tevoren gemaakt werd. In de laatste tien tot vijftien minuten zetten we echt wel hoog druk voor die gelijkmaker.”
Dan wordt de gele kaart ter sprake gebracht die Henderson krijgt nadat hij een wegwerpgebaar naar de scheidsrechter maakt. “Ja, dat was heel dom. Ik vond dat zij echt tijd aan het verspelen waren en daar was ik heel gefrustreerd door. Stom van me. Het is niet ideaal, want ik wil natuurlijk bij de selectie zitten die volgende week gaat proberen om alsnog een resultaat te halen.”
Domme actie van Jordan Henderson
Sneijder is het met Henderson eens en wordt zelfs een beetje boos als hij het over de actie van de Engelsman heeft. “Hij zegt het zelf, superstom. Dit kan echt niet. Als iemand dit bij PSV had gedaan tegen Arsenal, dan maakt het niet uit. Dan snap ik het nog wel. Maar hier, zeker als aanvoerder zijnde. Dat kan echt niet jongens. Ik kan er bijna gefrustreerd van raken. Dit kan niet.”
'Dit kan 𝗻𝗶𝗲𝘁 en zeker niet als aanvoerder!' 👀
Wesley Sneijder is duidelijk over de gele kaart van Henderson waardoor hij de return mist… 🤔#ZiggoSport #UEL #AJAFRA pic.twitter.com/1qsFhFkRv4— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) March 6, 2025
<