
kvinl/shutterstock
Voormalig voetballer Tommie van der Leegte denkt dat PSV weer helemaal terug is in de titelstrijd. Gisteren wonnen de Eindhovenaren met 2-1 van SC Heerenveen en volgens hem smaakt dit naar meer.
Hij zegt wel dat hij hem even kneep na de aansluitingstreffer van de Friezen. “Aan het begin van de tweede helft kneep ik ‘m helemaal niet. Ik dacht: het wordt 4-0, 5-0. PSV speelde aardig en Heerenveen was echt heel slecht. Die leken rijp voor de sloop. Toen zei ik: als je tegen zo’n slechte ploeg een doelpunt tegen krijgt, dan is dat heel slecht. Maar uiteindelijk gebeurde dat toch… Dat zegt veel over dit seizoen”, vertelt hij bij De Eretribune.
De voormalig middenvelder wijst met de beschuldigende vinger naar Olivier Boscagli, die zich door de benen liet spelen door doelpuntenmaker Levi Smans. “Als je de bal niet hebt, moet je een overtreding maken. Dit is gewoon slecht verdedigd.”
PSV weer terug in de strijd om de titel
De opluchting is desondanks groot. “Ik heb een heel fijn gevoel”, zegt hij met enig sarcasme. “Maar je moest deze wedstrijd gewoon winnen. Nu kun je morgen achteroverleunend naar Ajax kijken. Ik geloof er echt in dat Ajax morgen punten laat liggen en dan is deze overwinning heel belangrijk. Daardoor krijg je weer vertrouwen en ga je weer goed spelen. En dan moet je eens kijken waar het eindigt.”
<