
Marco van Basten was gisteren te zien in het programma ‘Rondo’. Analist Rene van der Gijp heeft gekeken naar deze uitzending en is geschrokken van de voormalig topvoetballer. Hij had namelijk net een haartransplantatie gehad.
“Ik zou niet zo op tv gaan. Hij had even nog een maandje of twee moeten wachten”, verklaarde Van der Gijp in de populaire talkshow Vandaag Inside. “Even over de zomer heen tillen en dan kan hij er lekker in augustus, september weer gaan zitten. Dit was echt geen gezicht, hij was ook rood aan deze kant.”
Kritiek op nieuw haar van Marco van Basten
Johan Derksen was al evenmin enthousiast. “Als je hem niet kent, denk je dat hij heel ernstig ziek is.” Valentijn Driessen op zijn beurt: “Als je zestig bent en je gaat dan nog een haartransplantatie doen, waar gaat dat over? Dan ben je daar toch wel overheen gegroeid, mag ik aannemen?”
Ook Van der Gijp zou Van Basten afgeraden hebben om een haartransplantatie te ondergaan. “Drie keer beste speler van Europa, je bent zestig, laat lekker gaan.”
<