
Het zou zomaar kunnen dat Carlo Ancelloti bezig is aan zijn laatste maanden als trainer van Real Madrid. Hier maakt het Spaanse medium ‘El Desmarque’ vandaag melding van.
Ze spelen dit seizoen ietwat wisselvallig, hoewel het de laatste tijd natuurlijk wel de goede kant op gaat, aangevoerd door Kylian Mbappé die ‘eindelijk’ weer in vorm is. Journalist Ramón Álvarez de Mon weet echter te vertellen: “Real Madrid vreest dat de cyclus van Ancelotti op zijn einde loopt en heeft zich al een tijdje op dat idee voorbereid.”
De verslaggever onthult dat Real ook al een target heeft. De grootmacht zou willen stunten met de komst van niemand minder dan Xabi Alonso: “Er is een gesprek geweest tussen Florentino Pérez en Xabi Alonso. Er is zeker een plan, maar wie weet. Als Ancelotti een buitengewoon succesvol seizoen draait, zou Madrid misschien van gedachten kunnen veranderen.”
Xabi Alonso opvolger in Madrid van Carlo Ancelotti?
Zegt Alonso onverhoopt toch ‘nee’ tegen Real Madrid, dan komt Andoni Iraola in beeld, weet The Daily Mail. De bovengenoemde journalist spreekt dit weer tegen: “Ik zeg niet dat niemand binnen Madrid aan hem heeft gedacht, maar het zou totaal tegen de stijl van Florentino (Pérez, red.) ingaan.”
<