
Ronald Koeman maakte vandaag zijn definitieve selectie bekend van het Nederlands elftal. Deze maand speelt Oranje tweemaal in de Nations League tegen Spanje.
Wie er zullen worden opgesteld in de verdediging is nog een vraagteken, maar Hans Kraay Junior neemt alvast een schot voor de boeg. “Jan Paul van Hecke…”, opent Kraaij over de Brighton-mandekker. “Hij laat het elke week zien in dé topcompetitie van Europa. Hij passt tussen de linies door, is goed in de duels, dekt uitstekend en geeft prima rugdekking. Ik ben een groot fan van Stefan de Vrij, maar op dit moment – ook als Stefan fit geweest zou zijn – heeft Van Hecke een streepje voor.”
Op linksachter zou Kraaij kiezen voor Ajax-speler Jorrel Hato. “Gooi hem er maar in. Die is wat mij betreft onomstreden nu. Hij is goed in de lucht, bij zijn eerste aanname staat hij altijd open, hij schuift goed in, kan ook aan de binnenkant opkomen en heeft een versnelling ín zijn dribbel.”
Jorrel Hato nu al klaar voor een Europese grootmacht
“Ik vind hem klaar voor de Europese top”, zegt Kraaij. “En na de duels met Spanje zullen nog meer clubs hem op de radar hebben, geloof mij maar. Hato bezorgt elke tegenstander ellende. Hato tegen Lamine Yamal, ik kijk er nu al naar uit.”
<