
nietbrucewilles/shutterstock
Igor Paixao staat in de belangstelling van verschillende grote Europese clubs. Met zijn goede spel voor Feyenoord heeft hij dit de laatste maanden weten te bewerkstelligen. Newcastle United zou één van de clubs zijn die hem zou willen binnen halen.
Hier maakt het medium ‘Football Today’ meldung van. De ploeg van Eddie Howe wil een nieuwe aanvaller aantrekken en is naar verluidt geïnteresseerd in Feyenoord-vedette Igor Paixao.
Dit meldt de Sunday Mirror, die meldt dat de club de afgelopen maanden scouts naar de 24-jarige aanvaller heeft gestuurd om hem te bekijken. Newcastle staat echter een zware strijd te wachten, want ook Napoli staat in de startblokken om een bod te lanceren.
Igor Paixao deze zomer naar Newcastle United?
Er wordt gezegd dat de club uit de Serie A hem als een van hun topdoelen beschouwt en optimistisch is om een deal te sluiten. Nottingham Forest, Tottenham Hotspur en Bournemouth zijn ook geïnteresseerd. Paixao heeft dit seizoen in 25 competitiewedstrijden negen doelpunten gemaakt en 11 assists gegeven.
<