
Zian Flemming timmert momenteel flink aan de weg in Engeland. Hij verruilde deze zomer Millwall voor Burnley en doet het ook daar weer uitstekend. Zo maakte hij al 8 doelpunten in 28 wedstrijden voor zijn nieuwe club.
In een gesprek met De Telegraaf zegt hij er het volgende over: ‘ “Ik ben nu in de rol die ik graag wil. Net als bij NEC, Fortuna en Millwall voel ik dat het verschil kan maken. Ik kan de winnende maken, ben een meerwaarde. Op een hoger niveau.”
Met Burnley staat hij acht wedstrijden voor het eind op twee puntjes achterstand ten opzichte van koploper Leeds United. Flemming droomt van promotie naar de Premier League. “Ik zie mijn leven en mijn carrière als een spelletje. Door alles eruit te halen, wil ik kijken welk niveau ik kan halen.”
Zian Flemming barst van de ambitie
“Voor iedereen ligt de grens ergens anders, maar ik wil mijn level 99 halen. En misschien verlies ik dan van de eindbaas en heb ik mijn plafond bereikt. Al zal ik daarna alsnog proberen een weg te vinden naar level honderd”, aldus Flemming, die door Burnley met optie tot koop wordt gehuurd van Millwall, tot slot.
<