
Opvallend nieuws vanuit Engeland. Een mascotte van Manchester City heeft namelijk aangifte gedaan tegen Erling Haaland omdat hij haar een klap zou hebben gegeven. Zijn werkgever ontkent deze aantijging ten stelligste.
De persoon die de rol van Moonbeam, de mascotte van Manchester City, vertolkte tijdens de wedstrijd op 26 oktober tegen Southampton, geeft aan dat zij tijdens het poseren voor een foto tweemaal op het achterhoofd is geslagen. De vrouw zou hierdoor verschijnselen van een whiplash en hersenschudding hebben opgelopen. Zelf dacht ze eerst geraakt te zijn door een bal, maar The Sun geeft aan dat ze er pas achter kwam dat het Haaland was nadat een collega het haar vertelde.
Whiplash en hersenschudding
Manchester City deed intern onderzoek. Daar is uitgekomen dat Haaland de mascotte altijd slechts aaide. “Erling Haaland raakt Moonbeam altijd zachtjes aan op zijn rug of hoofd als blijk van erkenning.”
Ze is vooral boos over hoe de club dit incident heeft afgehandeld. Manchester City wil het volgens haar onder het tapijt vegen. Als ze vroeg of iemand Haaland al had gesproken kreeg ze als antwoord. “Nee, we willen hem niet afleiden.”
<