
Mocht Arne Slot deze zomer daadwerkelijk willen gaan uitpakken met de komst van Alexander Isak, dan zal hij diep in de buidel moeten tasten. Volgens verschillende Engelse media wil Newcastle United namelijk minimaal 140 miljoen euro voor hem hebben.
Hier maakt het Britse medium ‘GIVEMESPORT’ vandaag melding van. Ze beweren dat Newcastle ‘in principe’ niet van plan is Isak te verkopen, maar dat er intern wel wordt gesproken over een waardering van 120 miljoen pond, omgerekend ruim 140 miljoen euro. ‘Dat is naar verluidt het minimumbedrag dat Newcastle wil voor Isak.’
De sportieve prestaties van Newcastle hebben ook invloed op een eventuele transfer, klinkt het vervolgens. ‘Als ze zich niet kwalificeren voor de Champions League, zou Isak kunnen aandringen op een exit.’
Alexander Isak deze zomer naar Liverpool?
Ondanks het forse prijskaartje om de nek van de Zweed, groeit binnen Liverpool het vertrouwen. ‘Zij denken dat ze de deal kunnen sluiten.’ Liverpool zou al gesproken hebben met de entourage van Isak. ‘Die privégesprekken hebben mogelijk gesuggereerd dat een deal haalbaarder is dan gedacht.’ Isak is op dreef in de Premier League. Dit seizoen scoorde de spits negentien keer en gaf hij vijf assists in 25 wedstrijden.
<