
FC Barcelona heeft zich in de strijd gemengd om de handtekening van Dean Huijsen. Hier maakt het Spaanse medium ‘Fichajes’ vandaag melding van. Ook Real Madrid is al een tijd voor hem in de markt.
Trainer Carlo Ancelotti zou het namelijk helemaal zien zitten in de jonge mandekker, maar zijn tegenhanger Hansi Flick is dat óók. Bij Barcelona moet er echter nog wel het een en ander gebeuren om de zestig miljoen euro die nodig is om Huijsen los te weken bij AFC Bournemouth (de gelimiteerde afkoopsom in zijn contract bij The Cherries), bij elkaar te krijgen. Maar de verwachting is dat Ronald Araújo verkocht wordt, aldus de laatste geluiden uit Spanje. Dat betekent meteen wel dat Real nog een streepje voor heeft, want de Madrilenen kunnen zakendoen zonder voorwerk.
Dean Huijsen deze zomer naar Barca of Real?
Huijsen speelde onlangs met Spanje in de Nations League tegen het Nederlands elftal en in De Kuip werd hij uitgefloten. Eerder vertelde hij over zijn keuze voor La Furia Roja: “Eerst had ik geen Spaans paspoort. Toen dat wel zo was, was de keuze zo gemaakt. Het lag niet aan de KNVB. Maar Spanje is mijn thuisland. Als ik terugkom uit Bournemouth, ga ik naar Málaga of Marbella. Ik heb familie in Nederland, maar dat is mijn enige connectie met het land. Ik ben er al jaren niet meer geweest.”
Ook over de interesse van Real Madrid wilde hij wel wat zeggen: “Dat zo’n groot team geïnteresseerd is, geeft aan dat je goed bezig bent.”
<