
Er dreigt bij PSV deze zomer een flinke leegloop. Hier maakt De Telegraaf vandaag melding van. De heren Walter Benítez, Olivier Boscagli en Rick Karsdorp zullen sowieso vertrekken, en ook Noa Lang heeft een vertrekwens.
Voor de Eindhovenaren staat er de komende maanden nog genoeg op het spel. Directe kwalificatie voor de Champions League moet namelijk worden veiliggesteld. Toch ligt er ook al veel van de focus op het nieuwe seizoen. Technisch directeur Earnest Stewart gaat vermoedelijk een zeer drukke zomer tegemoet. “PSV gaat komende zomer te maken krijgen met een grootschalige leegloop”, schrijft Jeroen Kapteijns bij De Telegraaf. Dat komt niet helemaal als een verrassing. PSV heeft veel spelers met een aflopend contract en de onderhandelingen met hen verloopt over het algemeen moeizaam.
Boscagli had afgelopen zomer al een nieuwe stap willen zetten, maar PSV hield de transfer naar Brighton & Hove Albion destijds nog tegen. De Franse verdediger vertrekt na dit seizoen wél zo goed als zeker uit het Philips Stadion. Dat geldt ook voor Benítez. PSV heeft de Argentijnse keeper een aanbieding gedaan om zijn aflopende contract te verlengen tot de zomer van 2027, maar ging daar niet op in. De Zuid-Amerikaan zou uiteindelijk zelf wél open hebben gestaan om zijn verbintenis te verlengen, maar volgens clubwatcher Rik Elfrink van het Eindhovens Dagblad kwam daar ‘geen respons’ op. Ook Karsdorp vertrek uit Eindhoven. De rechtsback tekende vorige zomer een contract voor één seizoen, maar zijn verblijf bij de Nederlandse topclub is allesbehalve succesvol verlopen.
Veel onduidelijkheid nog bij PSV
Naast de drie hierboven genoemde namen zijn er nóg meer spelers met een aflopend contract. Mauro Júnior, Richard Ledezma, Luuk de Jong en Ivan Perisic dreigen eveneens gratis de deur uit te lopen. Voor wie PSV mogelijk wél een mooie som ontvangt, is Lang. Een paar maanden geleden klopte Napoli nog voor hem aan, maar een bod van naar verluidt 35 miljoen euro bleek niet voldoende voor PSV. Na dit seizoen krijgt hij mogelijk toch gewenste transfer. “Naast reservekeeper Joël Drommel heeft ook Noa Lang een vertrekwens en zal PSV moeten meewerken aan transfers van Johan Bakayoko en Guus Til om een transfervrij vertrek medio 2026 te voorkomen”, valt te lezen in het dagblad.
<