
Lamine Yamal maakt momenteel grote indruk in het shirt van FC Barcelona. En dat is ook opgevallen in Saoedi-Arabië. Ze zouden hem ten koste van alles willen proberen over te nemen van de Catalaanse grootmacht.
Hij heeft zijn onbetwiste loyaliteit aan FC Barcelona verklaard, maar van dit soort bedragen zijn er nog maar weinig voorbeelden in de voetbalgeschiedenis. De Catalanen zullen vast watertanden bij het aantal nullen in deze aanbieding, de kans is minimaal dat de club afstand doet van hun wonderkind.
Lamine Yamal deze zomer naar de zandbak?
Het Spaanse medium Fichajes.net meldde het verhaal donderdagavond, de Arabieren waren eerder gelinkt met VinÃcius Júnior en dat liep ook al spaak – men verwacht hetzelfde resultaat in de Yamal-deal. Het bestuur van FC Barcelona willen de toekomst van de topclub om hun jongeling heen bouwen, dat gaat niet als hij voor astronomische bedragen vertrekt.
<