
Pixelbiss/shutterstock
Don-Angelo Konadu bezit nog niet de kwaliteiten om te spelen in Ajax 1. Althans dit is de opvatting van analist Kees Kwakman. Hij maakte tegen NAC Breda zijn basisdebuut, maar ontbrak zondag in de wedstrijdselectie voor het duel met Willem II.
Pascal Kamperman vindt het opvallend dat Konadu zondag ontbrak. “Konadu speelde vorige week, deed het niet onverdienstelijk”, merkt hij op in de studio van ESPN. Kwakman reageert: “Nee, hij deed het niet onverdienstelijk in de zin dat hij echt wel een aandeel had in de overwinning. Met die penalty die hij natuurlijk veroorzaakte. En een assist. Dat waren twee dingen die hij goed deed.”
Toch is de analist niet alleen maar positief. “Voor de rest was hij niet goed. Maar goed, die jongen is ook gewoon nog niet goed genoeg voor Ajax 1. Sterker nog: Hij heeft bij Jong Ajax nog niet eens overtuigd.” Konadu maakte dit seizoen één goal in zeventien Keuken Kampioen Divisie-wedstrijden. Kwakman snapt wel waarom Konadu een basisplaats had tegen NAC.
Don-Angelo Konadu niet goed genoeg voor Ajax?
“Als er op een gegeven moment een aantal mensen niet is – Brobbey niet, Wout Weghorst niet, Christian Rasmussen niet – dan kom je bij Konadu uit. Hij (Francesco Farioli, red.) heeft hem opgesteld en uiteindelijk betaalde het zich wel uit, want hij was bij beide goals betrokken.”
<