
kvinl/shutterstock
Igor Paixao lijkt bezig aan zijn laatste periode bij Feyenoord. In een gesprek met ‘De Telegraaf’ lijkt de 24-jarige vleugelaanvaller te hinten op een vertrek bij de Rotterdammers.
Hij heeft een bijzondere band opgebouwd met Rotterdam en Het Legioen. “Dankzij de supporters hier, zeg ik eerlijk, voelde ik me hier zo snel thuis”, zegt hij. “Het was nogal een overgang vanuit Brazilië. Een andere taal, een totaal ander klimaat, een andere cultuur. Maar die gasten op de tribune gaven mij zo’n warm welkom. Die wil ik echt elke week terugbetalen met een grote smile en met goals. Datzelfde geldt trouwens voor de mensen bij de club. Iedereen is goed voor me.”
Igor Paixao deze zomer weg bij Feyenoord?
Onlangs liet Paixão tegenover Braziliaanse media optekenen ooit voor Flamengo te willen spelen. De aanvaller krijgt dan ook van de ochtendkrant de vraag of hij voor een Europese topclub of Flamengo kiest, mocht een transfer tot stand komen. “Je weet toch waar mijn hart zit?”, lacht Paixão. “Flamengo is de club van mijn hele familie…”
<