
kvinl/shutterstock
Het ziet er niet naar uit dat Erik ten Hag na de zomer aan de slag gaat bij Ajax. Volgens het medium ‘ESPN’ heeft de oefenmeester namelijk helemaal geen interesse in de vrijgekomen vacature.
Alex Kroes zei er eerder in een gesprek met de NOS het volgende over: “Erik ten Hag staat al heel lang op een lijst. Hij is een bekende, hij heeft het hier fantastisch gedaan. Gisteren heb ik hem kort gesproken. Hij was als toeschouwer in de ArenA. Toeval bestaat niet? Nou, ik weet niet of dat zo is.”
Ook in gesprek met ESPN liet hij de naam van Ten Hag vallen: “Ik heb gisteren na de wedstrijd heel even met Erik gesproken. Toen gaf hij aan dat hij bezig is met zijn toekomst. En ik zei: goh, zou je ooit nog met mij een kopje koffie willen drinken? Het antwoord van hem laat ik in het midden…”
Erik ten Hag heeft geen interesse in Ajax
Er zijn echter meerdere kandidaten in beeld: “Dat is terecht, leuk en handig, want misschien heb ik er nog wat aan. Maar de uitdaging wordt alleen maar groter.” Makkelijk wordt het niet: “Dat is wel echt zuur, want op dat vlak voelt het wel alsof we weer helemaal opnieuw beginnen. Alsof we echt een jaar terug in de tijd zijn gestapt. Nieuwe staf zoeken, maar ook op spelersvlak. Er komen heel veel huurlingen terug. Dus het wordt voor ons wederom een heel lange, zware zomer.”
<