
Youssef El Kachati heeft zich met zijn goede spel voor SC Telstar in de belangstelling gespeeld van NEC. Dat heeft de spits gisteren zelf laten weten na de wedstrijd tegen Willem II. Hij promoveerde met die club naar het hoogste niveau.
“Ik wist dat dit mijn laatste wedstrijd zou zijn in het shirt van Telstar”, vertelt een zichtbaar emotionele El Kachati na de 1-3 winst van Telstar bij Willem ll, waarmee de club zich na een afwezigheid van 47 jaar verzekerde van Eredivisie-voetbal. “Ik dacht bij mijzelf: ik loop me helemaal leeg. Al moeten ze met een brancard van het veld halen. Dan is dat maar zo. Ik moest naar de Eredivisie met die gasten.”
In de slotfase van de wedstrijd was El Kachati behoorlijk leeg, maar opgeven spookte geen moment door zijn hoofd. “Nee, zo ben ik niet. Ik ben voor niemand bang. Ik ga voor niemand aan de kant. Het is hij of ik”, vervolgt de cultspits.
Youssel El Kachati deze zomer naar NEC?
Waar het duidelijk is dat zijn tijd bij Telstar er nu op zit, is er nog geen duidelijkheid over zijn vervolgstap. Eén ding durft hij wel alvast te verklappen: NEC wil hem ‘verschrikkelijk graag’ hebben. “Klopt. Mijn zaakwaarnemers hebben contact gehad met NEC. Met meerdere clubs. Ik ga eerst genieten van dit feest. Eerst de huldiging. Dan zal ik het langzaam met mijn zaakwaarnemers gaan bekijken, en de knoop doorhakken.”
<