
Luuk de Jong heeft een aflopende verbintenis bij PSV, en het is nog onduidelijk of hij na de zomer nog in het shirt speelt van de Eindhovenaren. Hier maakt clubwatcher Marco Timmer van Voetbal International vandaag melding van.
“We hebben nog even geïnformeerd. Ernest Stewart heeft aangegeven snel duidelijkheid te willen over De Jong. Je wil die kern ook snel klaar hebben. PSV moet gewoon twee goede spitsen hebben”, opent Timmer. “Ricardo Pepi komt weer terug en dat is ook een jongen voor de toekomst. Hij zal meer moeten gaan spelen. En hij heeft bewezen klaar te zijn voor de basis.”
“Luuk de Jong is een clubicoon en heeft altijd geleverd. Niet alleen binnen de lijnen, maar ook buiten de lijnen. Als aanjager. Bewaker van de normen en waarden van PSV. Maar het duurt nu toch wat langer en geeft mij toch het gevoel dat er wat twijfel zit. Want hij zou alles op een rijtje zetten en dan na het seizoen zijn beslissing nemen.”
Luuk de Jong ook na de zomer nog speler van PSV?
“Als hij bijtekent, zal hij ook genoegen nemen met een bijrol. Dat zal een keer om kan draaien. We hebben geïnformeerd bij PSV en Pepi is nog vol bezig met zijn revalidatie. Hij zal in de voorbereiding instromen. En ik weet dat PSV niet zo lang wil wachten op twee goede spitsen. Voor De Jong maken ze met zijn staat van dienst een uitzondering, maar ik verwacht daar wel heel snel nieuws over. Anders moet PSV doorschakelen. En anders dan in andere jaren zijn de scoutingslijstjes nu ook dik in orde”, belooft Timmer tot slot.
<