
Richard Ledezma is gepresenteerd als nieuwe speler van het Mexicaanse Chivas. Hij komt deze zomer transfervrij over van PSV.
Het afgelopen seizoen stelde trainer Peter Bosz Ledezma 21 keer op in de Eredivisie. Tijdens het seizoen maakte de international van Amerika een bijzondere ontwikkeling door. Bosz toverde Ledezma namelijk om van een middenvelder tot een rechtsback.
PSV was tevreden over hij zich manifesteerde als rechtervleugelverdediger. Er lag dan ook een nieuw contract voor hem klaar in Eindhoven, maar daar zag Ledezma van af. Hij gaf de voorkeur aan een avontuur bij Chivas, dat zich in april al voor hem meldde.
Richard Ledezma zet loopbaan voort in Mexico
Nu circuleren er beelden waarop te zien is hoe Ledezma arriveert op het Mexicaanse vliegveld. In het voorbijgaan laat hij aan aanwezige fans en media weten snel een handtekening te zetten. Een officiële aankondiging lijkt dan ook een kwestie van tijd.
<Richy Ledezma ya llegó a GDL 🔥 @Chivaspic.twitter.com/rvOvusn8aD
— El CampeonÃsimo (@Gaspar_Sparco) June 11, 2025