
Pixelbiss/shutterstock
Ajax wil deze zomer doorgaan met het renoveren van de selectie. En daarom staan er weer een heel vat spelers op de nominatie om deze zomer naar een andere werkgever te zoeken.
De Telegraaf schrijft er vandaag het volgende over: “Hoezeer het geld gaat rollen, hangt af van de spelers die worden verkocht. Duidelijk is dat Jorrel Hato (gevolgd door de Engelse en Spaanse top), Kenneth Taylor (veelvuldig gelinkt aan Napoli en Atletico Madrid) en Brian Brobbey de hoogste waarde vertegenwoordigen. Ook Kroatisch international Josip Sutalo ligt goed in de markt.”
Waar Ajax een aantal sterkhouders wil behouden, daar mag een deel van de selectie juist vertrekken. Dat geldt ook voor een grootverdiener. “Daarnaast hoopt Ajax zich van het riante salaris van Jordan Henderson te verlossen. De speler van de Engelse nationale ploeg zou transfervrij mogen vertrekken”, zo klinkt het vrijdagavond.
Renovatie gaat door bij Ajax
Ajax worstelt ondertussen met spelers als Chuba Akpom, Carlos Forbs, Sivert Mannsverk, Jakov Medic en Borna Sosa. “Voorlopig lijkt Ajax het vijftal niet aan de straatstenen kwijt te kunnen. Al lijkt er rondom Akpom wel enige interesse te ontstaan”, zo klinkt het. “De zaakwaarnemers van de ’Mislintat-spelers’ is inmiddels te verstaan gegeven dat hun pupillen niet meer in aanmerking komen voor Ajax 1 en dat zij in kleedkamer 2 zullen moeten plaatsnemen.”
<