
Pixelbiss/shutterstock
Kenneth Taylor is één van de spelers bij Ajax die goed in de markt ligt. En mogelijk maakt hij deze zomer dan ook de overstap naar een Europese grootmacht. Atletico Madrid zou namelijk één van de clubs zijn die interesse heeft in de 23-jarige middenvelder.
Onlangs liet hij tegenover Voetbal International het volgende weten. “Soms moet je misschien ook egoïstisch zijn, een carrière duurt niet zo lang. Je hebt zelf in de hand hoe hard je werkt en wat je ervoor over hebt, maar je blijft altijd wel een beetje afhankelijk van hoe het gaat met de club. Dit hebben we gewoon te danken aan elkaar, aan het team en de staf.”
Taylor werd uitgeroepen tot Speler van het Jaar bij Ajax: “Dat had ik allemaal graag ingeruild voor de titel. Kampioen worden met dit team, dat soort momenten meemaken, dat is hoe ik de club had willen verlaten. Dat doet pijn, dat is niet zomaar weg.”
Toptransfer aanstaande voor Kenneth Taylor?
Hij voelt zich klaar voor een transfer: “Maar ik realiseer me wel, dat áls ik naar het buitenland ga, ik echt uit mijn comfortzone ga. Want Ajax is echt een tweede thuis voor me. Ik rijd hier met mijn ogen dicht elke dag naartoe, we hebben een leuk team, ik ken iedereen, want ik kom hier al vijftien jaar. Het kan ook zomaar zijn dat het niet gebeurt. Als er niets moois komt, en eerlijk: er zijn niet zó veel clubs die ik mooier vind dan Ajax, dan blijf ik gewoon hier.”
<