
Er staat bij Feyenoord het nodige te gebeuren op transfergebied. Zo staan David Hancko, Antoni Milambo, Igor Paixao, Quilindschy Hartman en Anis Hadj Moussa bijvoorbeeld voor een zomerse transfer.
En deze aanstaande verkopen kunnen een vermogen gaan opleveren voor de Rotterdammers. De Slowaakse mandekker David Hancko (27) lijkt zo goed als zeker op weg naar Al-Nassr. De club uit Saudi-Arabië toont al langer bestelling voor de Slowaak en is zo goed als zeker bereidt om aan de transfereisen van Feyenoord te voldoen. De Rotterdammers kunnen dan naar verwachting minstens 35 miljoen gaan bijschrijven, waardoor een nieuw transferrecord wordt gevestigd.
De Slowaak is echter niet de enige speler die gaat vertrekken bij Feyenoord. Ook Hartman is op weg naar de uitgang en lijkt te verkassen naar Engeland. Burnley heeft een bod gedaan op de linksback en wil de vleugelverdediger graag aantrekken. Hartman heeft nog een contract tot medio 2026, waardoor de verwachting is dat Feyenoord niet een megabedrag eraan over gaat houden. Maar een slordige tien miljoen is niet ondenkbaar.
150 miljoen euro op weg naar Feyenoord?
Daarnaast ziet het er ook naar uit dat Paixão een transfer gaat maken. De Braziliaan staat er in meerdere buitenlandse competities goed op en ook voor de buitenspeler hoopt Feyenoord meer dan dertig miljoen te kunnen vangen. Donderdag kwam ook het nieuws naar buiten dat Hadj Moussa in de belangstelling staat van Benfica. De buitenspeler zal echter ook niet voor minder dan dertig miljoen euro mogen vertrekken uit Rotterdam. En dan is er ook nog belangstelling voor Milambo, die voor een bedrag van rond de twintig tot 25 miljoen euro verkocht kan worden aan het Engelse Brentford. Door al die mogelijke uitgaande transfer kan de Feyenoord-kassa dan ook flink gaan rinkelen en is het niet ondenkbaar dat het totaal bedrag zelfs rond de 150 miljoen gaat uitkomen.
<