
kvinl/shutterstock
Het begint er steeds meer op te lijken dat de toekomst van de 21-jarige middenvelder Luciano Valente niet bij Feyenoord ligt. Ze hebben nu tot driemaal toe een bod neergelegd bij FC Groningen maar tevergeefs. Een andere club lijkt dan ook met hem aan de haal te gaan.
Het medium Voetbal International schrijft er vandaag het volgende over: “De FC heeft het recht te vragen wat het wil en dat is meer dan het bod dat Feyenoord heeft ingediend van rond de zes miljoen euro, los nog van bonusregelingen. De club ziet Valente als een potential, niet als een directe basisspeler en wil dan ook een navenant bedrag betalen. Valente is een speler die op termijn een belangrijke rol zal kúnnen gaan spelen, maar ook zonder hem heeft Feyenoord genoeg spelers voor de drie posities op het middenveld. Met Inbeom Hwang, Jakub Moder, Oussama Targhalline, Ramiz Zerrouki, Antoni Milambo en Sem Steijn kan trainer Robin van Persie beschikken over zes specialisten.”
Voor Steijn maakte de Eredivisie-topclub tien miljoen euro over op de rekening van FC Twente. Maar Valente wordt gewoon een stuk lager ingeschaald: “Dat de transferwaarde van Valente veel lager ligt dan die van Steijn, heeft te maken met het feit dat de aanvallende middenvelder zich bij FC Twente heeft bewezen met veertig goals in twee jaar en als topscorer van de Eredivisie naar De Kuip komt.”
Luciano Valente uiteindelijk toch niet naar Feyenoord?
De conclusie: “Als FC Groningen niet zakt met de vraagprijs, komt Valente niet naar De Kuip.” Maar het is wel de verwachting dat de middenvelder een transfer maakt, in dat geval naar een andere club dan Feyenoord.
<